Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny wypił, pojechał i rozbił auto. Usłyszał wyrok, może mieć powody do zadowolenia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 marca 2018 r. o 16:43 Powrót do artykułu
I tak został potraktowany surowo. Sekretarz w sejneńskim PiS przejechał człowieka na pasach ze skutkiem śmiertelnym. Sąd uznał że pieszy nagle wtargnął na jezdnię i to jego wina była. Postępowanie umorzono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że warunkowego umorzenia nie było, tak jak jacyś tam doradcy prawni owego twierdzili, bo co by wtedy lud gminny o tych sądach i prokuraturach se pomyślał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Warunkowym umorzeniem się nie skończyło ale w innym przypadku pewien znany mi niekarany guwniarz przy stężeniu w wydychanym 0.5 i bez kolizji dostał w zawiasach 2 na 3 lata w trybie 24h...
 Widzisz są równi i równiejsi. Jakieś 3 lata temu wójt gminy Obsza został zatrzymany i wydmuchał 0,54 promila.  Kilka dni później wydał oświadczenie w którym stwierdził: " Tego dnia nie spożywałem bowiem jakiegokolwiek alkoholu.  Niewielkie wskazanie alkomatu jest najprawdopodobniej efektem okoliczności zupełnie niezwiązanych ze spożywaniem alkoholu (...)" No i sąd mu wierzył chyba, po po kilka miesiącach okazało się, że:  " Sąd Rejonowy w Biłgoraju rozpoznał sprawę na początku grudnia br. Jego decyzją postępowanie karne wobec oskarżonego umorzono warunkowo na okres próby wynoszący jeden rok.   Na wójta zasądzono świadczenie pieniężne na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej w Warszawie w kwocie 1 tys. zł. i obciążył go kosztami sądowymi w kwocie 210 zł. Zgodnie z decyzją Sadu Andrzej P. nie będzie figurował w rejestrze skazanych, nie grozi mu zatem utrata stanowiska wójta."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kpina ten Pis to jest ta sama banda co Peło tylko w innym papierku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na adwokata go stać, ale na 200zł kosztów sądowych to już nie i mają je pokryć podatnicy. Kpina ze społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LBL napisał:
undefined napisał:
Warunkowym umorzeniem się nie skończyło ale w innym przypadku pewien znany mi niekarany guwniarz przy stężeniu w wydychanym 0.5 i bez kolizji dostał w zawiasach 2 na 3 lata w trybie 24h...
Widzisz są równi i równiejsi. Jakieś 3 lata temu wójt gminy Obsza został zatrzymany i wydmuchał 0,54 promila. Kilka dni później wydał oświadczenie w którym stwierdził: "   Tego dnia nie spożywałem bowiem jakiegokolwiek alkoholu.       Niewielkie wskazanie alkomatu jest najprawdopodobniej efektem okoliczności zupełnie niezwiązanych ze spożywaniem alkoholu (...)"   No i sąd mu wierzył chyba, po po kilka miesiącach okazało się, że: "   Sąd Rejonowy w Biłgoraju rozpoznał sprawę na początku grudnia br. Jego decyzją postępowanie karne wobec oskarżonego umorzono warunkowo na okres próby wynoszący jeden rok.             Na wójta zasądzono świadczenie pieniężne na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej w Warszawie w kwocie 1 tys. zł. i obciążył go kosztami sądowymi w kwocie 210 zł.     Zgodnie z decyzją Sadu Andrzej P. nie będzie figurował w rejestrze skazanych, nie grozi mu zatem utrata stanowiska wójta."
  A u was Murzynów biją!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry wyrok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli Radny zachował bierne prawo wyborcze warto by to spożytkować... jest teraz Drugim Radnym Niezależnym, ten Pierwszy Radny Niezależny będzie tworzył swoją niezależną i antyestabliszmentową listę wyborczą - może jakaś owocna wspólpraca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻE-NA-DA!!! To jest kpina z wydziału sprawiedliwości. Panie sędzio, on miał 1,6 promila!!! To nie było po jednym piwku. Człowiek bez honoru, bo powinien po takim czynie sam się zrzec mandatu, ale czego ja wymagam :/ Jednak jeśli tego nie zrobił to po takim czynie wyrok powinien go do tego zmusić. Ludzie, z resztą o czym my w ogóle rozmawiamy. To jest radny, człowiek który reprezentuje społeczeństwo. Powinna to być osoba nieskalana, budząca zaufanie. Nie chcę go potepiać, bo każdemu zdarza się popełniac błędy, ale po błędzie należy się liczyć z konsekwencjami. Nie rozumiem jak może nadal być radnym i patrzeć swoim Wyborcom prosto w oczy :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J.e.b.a.n.y c.h.u.j mógł kogoś zabic! Nie zapomnimy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądy już zostały przejęte przez PiS dalej głosujcie bo dali wam 500plus, koryciarze i durne pospólstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo bardzo nieprzystojnie potencjalnych wyborców durnym pospólstwem nazywać - kto tak mógł durne pospólstwo oddanie nietrudno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hańba  k ur. wa. i tyle . ale dobrze. ja nie mam nic do strscenia . spróbuje i ja. w alkomat tylko zainwestuje żeby nie przesadzić. zobaczymy. Władzy wolno..? ja też chcę . gorszy nie jestem.  PS. coś ten kurna czarus kruczek się nie odzywa... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za mecenasik? Po wieku widać że komuną trąca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądy już działają tak jak powinny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mógł ale nie zabił c***u posrany Oby cię następnym razem pocałował. Bo po tym wyroku następny raz to kwestia czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwapińskiemu to chyba przysługuje jakiś immunitet skoro po takim incydencie,jeszcze będzie sprawował funkcje radnego.Radni z PiS powinni z nim zrobić porządek i postąpić tak jak zrobił Szulowski.Człowiek prezentujący poważne stanowisko obdarzony mandatem poparcia przez mieszkańców Puław powinien godnie go prezentować i jako przedstawiciel władz samorządowych swoją osobowością nie zszargać sobie opinii i wizerunku.Widocznie panu radnemu tak zaszumiało w głowie przy melanżu,iż zapomniał,że siadając za kierownice jest potencjalnym przestępcą,ale sądząc po wyroku sądu,z resztą to było do przewidzenia,że p.Kwapińskiemu włos z głowy nie spadnie.Symboliczna kara i koszty sądowe to dla niego pikuś.Więc jeśli komukolwiek przydarzy się podobna sytuacja z kręgu PiS,to może być spokojny o swój los.P.S.Alkohol szkodzi zdrowiu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny raz pijacka morda uniknęła sprawiedliwości! Takie mamy sądy w Polsce! Teraz będzie dalej chlał i jeździł po pijaku, aż kogoś zabije!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie podano nazwisk prokuratora i sędziego ? Może ktoś wie kto zatwierdził tak skandaliczny wyrok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma kasę na najdroższego adwokata w mieście (ok 10 tys za sprawę) i błaga sąd o zwolnienie go z ponoszenia kosztów sądowych (300zł )???????????????????? My mamy za to płacić ? To już trzeba być ,,,,, bez honoru!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...